HAKKIMIZDA

Sektördeki En büyük Hedefimiz,

Memnun Müşterilere Sahip Olmak.

Meva Tiny House satış, pazarlama, üretim bölümlerinde çalışan mühendis ve mimarlarından oluşan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren, tasarım, yükleme, montaj, konut içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri müşteri odaklı düşünen ve adım atmayı hedefleyen bir firmadır.

Çevre Dostu

Ahşap evler, ağaçlardan yapıldığından ve ağaçlar da doğaya zarar vermediğinden çok az enerji tüketimiyle yenilenebilir kaynaklar ile çevre dostu bir ahşap ev tasarlamaktayız.

Gününde Teslim

Talepleriniz doğrultusunda istenilen ölçülerde, sizlere özel projelerle hizmet vermekteyiz. Projelerimizi her zaman söz verdiğimiz tarihde yetiştirmekteyiz.

Kalite

Alanlarında uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızda kalitemizden asla ödün vermiyoruz.Siz değerli müşterilerimize kaliteli konteyner evler tasarlıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, müşteriye en uygun alternatifleri ve çözümleri sunmaktır. Böylece müşteri memnuniyetini sağlamak ve onlardan gelen geri bildirimlerle ürünlerimizi geliştirmek.

Vizyonumuz

Markamızın ortaya çıkarmaya hedeflediği hayatımızı kolaylaştıran, kaliteli, modern, yenilikçi ve her kesim müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesiyle üretim sağlamaktadır.